ساینا به عنوان یک مجموعه ارائه دهنده خدمات و محصولات تحت وب از سال ۱۳۹۳ در ایران فعالیت خود را آغاز نموده است. همچنین به نوبه خود علاوه بر اینکه مصمم است فعالیت ها و دانش خود را در زمینه طراحی و توسعه سایت گسترش دهد مقید است بنابر شرط احترام به حقوق متقابل مخاطبان خود، مجموعه شرایط و خدامات محصولات که در جایی از سایت به آنها اشاره شده است را بطور کامل محقق و جامه عمل بپوشاند.
هر توضیحی راجع به محصولات و خدمات که در سایت ساینام به آنها اشاره شده است محتوم و قطعی در شرایط مقرر و زمان مورد اشاره به بهترین شکل ممکن اجرا خواهد شد و پس از اتمام پروژه ها ، هیچیک از مشتریان این درگاه شکایت و نارضایتی را ازجانب ساینا احساس نخواهند کرد.
کلیه محصولات و خدمات و ضمانت هایی که از مراجع ذیصلاح در زمینه فعالیت مربوطه ، در سایت قرار داده شده اند ، واقعی هستند و هیچ محصول و خدمات و تضمین غیرواقعی در سایت ارائه نشده است.
کلیه اطلاعات مشتریان محترم اعم از اطلاعات کاربری ، آدرس ها ، پست الکترونیک ، تلفن و اطلاعات حساب بانکی نزد ساینا محفوظ است و ساینا به هیچ عنوان حق انتشار عمومی و یا هرگونه سوء استفتده از آنها را را نه برای خود و نه برای هیچ فرد و نهادی مجاز نمی داند.
اگر مشکلی در روند پرداخت و یا در طی هریک از مراحل کاری پیش آید ما بعنوان ساینا و کاربران بعنوان مشتری ساینا موظف اند مشکل را با طرف مقابل برطرف نمایند. در شرایط حاد غیرقابل حل و بروز مشکلات فنی و سلیقه ای و یا سوء تفاهم میان طرفین که امکان رفع آن برای طرفین ممکن نباشد، طرفین می توانند اختلاف خود را به مراجع ذیصلاح رسانده و اقامه حق نمایند.
هیچ یک از طرفین مجاز نیست پس از خرید از سایت یا سفارش خدمات انتظاری غیرواقع که در سایت و در توضیحات هر یک از بسته های خدماتی و محصولات ارائه شده اند داشته باشد.
هرگونه هزینه ای که در این سایت از مخاطبان گرفته می شود در ازای خدمات و محصولاتی است که ارائه می شود و در صورت نارضایتی خریداران چنانکه زمانی بابت خدمات رسانی به مشتری صرف نشده یا محصولی به مشتری فروخته نشده باشد ساینا موظف است پول دریافتی را ظرف ۴۸ ساعت در در طی تماس با مشتری و حتمی بودن شرایط بازگشت پول ، به مشتری بازگرداند. همچنین در مقابل اگر زمانی بابت انجام خدمات و یا محصولی به مشتری فروخته شده باشد مشتری نخواهد توانست تقاضای استرداد پولش را از ساینا داشته باشد و باز اینکه هرگونه تصمیمی در اجرا و ادامه روند انجام پروژه ها منوط به توافق و تصمیم مشترک طرفین است.
سایر توضیحات و نحوه فعالیت ساینا ، در بخشهای مختلف سایت و یا در برگه پرسشهای متداول نیز ارائه شده اند.